Inowrocław

Montaż i składanie mebli w Inowrocławiu

Zajmuję się skręcaniem i montażem mebli na terenie Inowrocławia i okolic. Transport mebli ze sklepu, skręcanie półek i innych mebli nie stanowi dla mnie problemu. Po wszystkim zamontuję meble we wskazanym miejscu, a stare meble wywiozę na wysypisko. Wszelkie szczegóły ustalam z klientem, a prace wykonuję starannie i fachowo.

Zadzwoń: 724 068 718

Montaż i składanie mebli – czym się zajmuję?

Chcesz kupić nowe meble i potrzebujesz pomocy w ich złożeniu? Dobrze trafiłeś, chętnie podejmę się transportu nowych mebli ze sklepu na terenie Inowrocławia i okolic. Pomogę we wniesieniu mebli do mieszkania, skręceniu ich i zamontowaniu we wskazanym miejscu. Zajmuję się także wywozem i utylizacją starych i niepotrzebnych mebli w Inowrocławiu.

Dlaczego warto mi powierzyć montaż mebli w Inowrocławiu?

Montaż i transport mebli to usługi, które wymagają staranności i doświadczenia. Jestem osobą rzetelną i bardzo pracowitą. Po ustaleniu szczegółów zlecenia z klientem, od razu zabieram się do działania. Jeśli chcesz skorzystać z usługi skręcania i montażu mebli w Inowrocławiu zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów!