Inowrocław

Transport i przewozy w Inowrocławiu

Zajmuję się transportem i przewozem na terenie Inowrocławia oraz województwa Kujawsko-Pomorskiego. Posiadam pojemne auto Seat Alhambra typu Van. Przewożę rzeczy i przesyłki w ustalone miejsce. Działam terminowo i pewnie. Pomogę w przewiezieniu między innymi mebli, sprzętu AGD, kartonów, odpadów wielkogabarytowych.

Zadzwoń: 724 068 718

Transport Inowrocław - co przewozimy?

Po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów zlecenia, jestem w stanie przewieźć dowolny typ przesyłki. Działam głównie na terenie Inowrocławia, ale bez problemu wykonuję przewozy po całej Polsce. Duża waga czy niestandardowe rozmiary paczki nie stanowią problemu.

Po przetransportowaniu paczki pomogę klientowi we wniesieniu jej do mieszkania. Do tej pory przewoziłem między innymi:

  • Meble kuchenne
  • Sprzęt AGD
  • Pralki
  • Telewizory
  • Meble ogrodowe
  • Narzędzia budowlane

Wśród przewożonych przeze mnie elementów znajdują się zarówno małe meble, jak i większe szafy. Przewóz mebli na terenie Inowrocławia obejmuje również dywany, drzwi i okna. Jestem otwarty na wszelkie negocjacje. W celu ustalenia szczegółów transportu w Inowrocławiu i okolicach zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Dlaczego warto powierzyć mi przewóz lub transport przesyłki?

Przewozy przesyłek i transport to usługi, które wymagają terminowości, dbałości o bezpieczeństwo przesyłki i doświadczenia. Jestem osobą rzetelną i bardzo pracowitą. Po ustaleniu szczegółów zlecenia z klientem, od razu zabieram się do działania. Jeśli chcesz skorzystać z usługi transportu w Inowrocławiu zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów!