Inowrocław

Wywóz odpadów wielkogabarytowych

Zajmuję się transportem i przewozem starych mebli w Inowrocławiu i okolicach. Wywiozę nieużywane meble na wysypisko w celu ich utylizacji, a także pomogę we wnoszeniu nowych sprzętów do mieszkania. Posiadam pojemne auto dostosowane do przewozu odpadów wielkogabarytowych na terenie Inowrocławia.

Zadzwoń: 724 068 718

Wywóz mebli i sprzętów AGD w Inowrocławiu – czym się zajmuję?

Pomogę w transporcie starych mebli z mieszkania na wysypisko śmieci w Inowrocławiu. Zajmuję się wywozem starych kanap, szaf, foteli, lodówek, pralek, telewizorów. Pomogę w wyniesieniu starych mebli z mieszkania i ich przewozie do utylizacji. Moje auto jest bardzo pojemne, dlatego chętnie podejmę się wywozu wszelkich odpadów wielkogabarytowych na terenie Inowrocławia i okolic.

Dlaczego warto powierzyć mi wywóz mebli?

Wywóz mebli i zepsutych sprzętów RTV i AGD to usługi, które wymagają siły, terminowości i doświadczenia. Jestem osobą rzetelną i bardzo pracowitą. Po ustaleniu szczegółów zlecenia z klientem, od razu zabieram się do działania. Jeśli chcesz skorzystać z usługi wywozu odpadów i mebli w Inowrocławiu zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów!